OFİS TEMİZLİĞİ


Ofis Temizliği

ANKA Temizlik; Ofis temizliği şirketimiz sizlerin bütün gününüzü geçirdiği ofislerinizi temiz tutmak için çalışmaktadır. 2. evimiz olarak adlandırdığımız ofisler hem çalışan sağlığı açısından hem de müşterilerinize karşı iyi bir izlenim bırakmanız açısından son derece önemlidir.

Ofis temizliği hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken konular vardır. Ofis temizliği gerçekleştirilirken çalışanların rahatsız edilmemesi ve temiz bir ortam bırakmak için gereken uygulamaların yapılması bizim için önceliktir. İnsanların gün içerisinde kullandığı asansörler, merdiven korkulukları, masalar, çekmeceler gibi alanlarda özel kimyasallar kullanarak bakterilerin ölmesini ve hijyen açısından sorun oluşmaması için özen göstermekteyiz. Bunun yanı sıra yerlerin süpürülüp silinmesi, masaların tozlarının alınması, camların silinmesi gibi işlemleri rutin olarak gerçekleştiren ekip arkadaşlarımız alanında uzman ve güvenilir olmaları şirketimizin tercih edilme sebeplerindendir.

Ofis temizlikleri için periyotlar müşterilerin talebine göre oluşturulmaktadır. Fiyatlandırma olabilmesi için temizlenecek ofis hakkında yüz yüze görüşmek ya da soracağımız bir kaç sorudan sonra ev hakkında bilgi sahibi olarak fiyat verebilmekteyiz. ofis temizliğiniz için fiyat almak istiyorsanız hemen bize ulaşın. Ücretsiz keşif hizmetimiz ile sizlere güzel bir hizmet sunmanın sözünü veriyoruz.

Telefon: 0553 651 6908
Telefon: 0544 393 3771
Hemen Ara