İNŞAAT SONRASI TEMİZLİĞİ


İnşaat Sonrası Temizliği

Birçoğumuz için inşaat sonrasında ya da tadilat sonrasında temizlik yapmak gerçekten zordur, fakat bizim için zor değildir. Bir işi nasıl yapacağını bilen bir ekip ve ekipman ile profesyonel bir temizlik hizmeti sunmaktayız. İnşaat sonrası temizlik işi zahmetli olduğu için temizlik hizmetine ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu noktada ANKA inşaat sonrası temizlik şirketimiz sizler için en iyi fiyata en güzel hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Hizmetimiz kaba temizlik ve sonrasında ince temizlik yaparak iki aşamada temizliğimizi tamamlıyoruz. ANKA inşaat sonrası temizlik şirketi olarak vermiş olduğumuz hizmet ile birlikte sizlerin memnun olması konusunda caba sarf ediyoruz.
Memnuniyet anketi düzenleyerek siz müşterilerimizin çalışan personellerimiz ile ilgili puanlama sistemi ve temizlik hakkında düşüncelerini alarak en iyi şekilde hizmet veriyoruz.
ANKA İnşaat sonrası temizlik ve ANKA tadilat sonrası temizlik şirketimiz size ücretsiz keşif hizmeti veriyor ve uygun fiyat politikamız ile siz değerli müşterilerimiz için bir fırsat sunuyoruz.
ANKA inşaat sonrası veya tadilat sonrası temizlik hizmeti için fiyat almak için iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilir ya da buraya tıklayabilirsiniz.

Telefon: 0553 651 6908
Telefon: 0544 393 3771
Hemen Ara