FABRİKA TEMİZLİĞİ


Fabrika Temizliği

ANKA Temizlik; Temiz ve bakımlı bir fabrika her zaman sağlık ve güvenli olarak çalışır. Üreticiler için büyük önem taşıyan hijyen fabrikanın çalışanlarını da büyük oranda etkiler sağlıklı çalışma alanları ve koşulları altında çalışan bir işçi daha çok verim sağlar ve başarılı olur. Teknolojik çalışmalarla yapılan temizlik tüm fabrikanın bölümleri için titiz bir çalışma ile yapılmaktadır. İmalathane gibi üretim yerlerinin temizliği için kaliteli bir üretim için önemli olan fabrika temizliği gerekli ve rutin olarak yapılması gereken bir uygulamadır. Malzemelerin ve fabrikadaki aletlerin daha uzun ömürlü olması içinde temizliğine önem verilmesi gerekmektedir.

Fabrika temizliğinde lider ve öncü kuruluş olan firmamızı tercih edin. Temizlik bizim işimiz bize güvenin sizlerin çalışma ortamlarınızı daha hijyenik ve temiz bir ortam yaratalım. Fabrika temizliği faaliyet sektörünüze göre değişiklik gösterebilmektedir. Gıda üretimi yapılan fabrika ve imalathanelerde endüstriyel kimyasal kullanılamadığı gibi temizlik türüne göre temizlik uygulamalarıda değişiklik gösterebilmektedir.

ANKA Temizlik;size her koşulda hizmet vermeye hazırdır. İnşaat sonrası, tadilat sonrası, eşyalı veya boş tüm meskenler için size uygun çözümler mevcuttur. Evlere, işyerlerine, dairelere, binalara, fabrikalara, ofislere, restaurantlara, yemekhanelere, sağlık işletmelerine, dershanelere, otellere, üretim alanı veya depolara herzaman heryere aynı titizlikle hizmet veriyoruz.

Telefon: 0553 651 6908
Telefon: 0544 393 3771
Hemen Ara