EV TEMİZLİĞİ


Ev Temizliği

ANKA Temizlik Hizmetleri Ev temizliği konusunda öncü bir firma olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir. Ev temizliği bir çoğumuz için zor ve sıkıcı bir iş hale gelmiş olduğunu hissetmek zor olmasa gerek.

Bunun için size profesyonel hizmet sağlayan firmamız size hem zamandan hem fiziksel yorgunluktan kazandırarak iyi bir gün geçirmenizi sağlamaktadır. Bunun yanı sıra anka ev temizliği firmaları arasında fiyat ve kalite olarak iyi bir noktaya ulaşmış olan firmamız alanında uzman çalışanları ile evinizin dip köşe temizlenmesi konusunda uzmanlaşmıştır.

Anka ev temizliği şirketimiz kullandığı malzemeler ile hem eşya hem doğa dostudur. Müşterilerimizin isteği üzerine özel malzemelerde kullanılmaktadır. Biliyoruz ki ev temizliği konusu hassas olduğu için hijyen en üst seviyede olmalıdır. anka ev temizlik şirketi olarak temizlik öncesi, temizlik esnası, temizlik sonrasında kontrol listeleri oluşturarak iş ve işlemleri baştan sonra kontrol ederek devam etmektedir. İşini iyi bir şekilde yerine getiren firmamız büyümekte olan büyük bir ailedir.
Temizlik işlemi sırasında halıları kaldırarak, mobilya ve eşyaları çekiyoruz. Tüm yüzeylerin temizlenmiş olmasına özellikle dikkat ediyoruz. Mobilyaların silinmesi koltuklarının tozunun alınması, koltukların silinmesine önem veriyoruz. Ev temizliği sırasında eşyalara zarar gelmemesi için büyük bir dikkat ile çalışıyoruz.

Ev temizlikleri için periyotlar müşterilerin talebine göre oluşturulmaktadır. Fiyatlandırma olabilmesi için temizlenecek ev hakkında yüz yüze görüşmek ya da soracağımız bir kaç sorudan sonra ev hakkında bilgi sahibi olarak fiyat verebilmekteyiz. Ev temizliğiniz için fiyat almak istiyorsanız hemen bize ulaşın. Ücretsiz keşif hizmetimiz ile sizlere güzel bir hizmet sunmanın sözünü veriyoruz.

Telefon: 0553 651 6908
Telefon: 0544 393 3771
Hemen Ara